Čas na serveru 12:48:18

Neznačeno
Kubistické zátiší

Id: 67602

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší /   Neznačeno

kvaš/tempera/lepenka, rozměr 27 x 37 cm, Fillova škola, doba vzniku po roce 60, lepenka s malbou je k rámu pouze přilepena, rámováno, původní stav,

zobrazeno: 2696x

Vyvolávací cena:
800

7 500