Čas na serveru 02:05:21

Neznačeno
Kubistický akt

Id: 34123

Kubistický akt

  •  / Kubistický akt /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 76,5 x 62 cm, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 3954x

Vyvolávací cena:

92 000

Příhozy: 96