Čas na serveru 11:38:46

Neznačeno
Květinové zátiší

Id: 69603

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 72,5 x 54 cm, rentoilováno, oděrky na rámu, původní stav, 18. století

zobrazeno: 1759x

Vyvolávací cena:

15 000