Čas na serveru 02:24:45

Neznačeno
Květinové zátiší

Id: 139910

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 27,5 x 18 cm, poškozený rám, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 420x

Vyvolávací cena:
500

900