Čas na serveru 01:27:29

Neznačeno
Kytice

Id: 187303

Kytice

  •  / Kytice /   Neznačeno
  •  / Kytice /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 63 x 56 cm, 19. století, velmi kvalitní práce, původní stav, oděrky na velmi dekorativním rámu

zobrazeno: 657x

Vyvolávací cena:

15 000