Čas na serveru 10:17:21

Neznačeno
Kytice

Id: 158907

Kytice

  •  / Kytice /   Neznačeno
  •  / Kytice /   Neznačeno

olej/dřevo, rozměr 58 x 48 cm, v minulosti restaurováno, doba vzniku cca 1830, poškozený rám, místy poškozená malba

zobrazeno: 1357x

Vyvolávací cena:

10 000