Čas na serveru 10:44:20

Neznačeno
Lesní tůň

Id: 106816

Lesní tůň

  •  / Lesní tůň /   Neznačeno
  •  / Lesní tůň /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 77 x 50 cm, v minulosti restaurováno, drobně poškozený rám, 19. století

zobrazeno: 1908x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 65