Čas na serveru 05:01:36

Neznačeno
Ležící akt

Id: 65207

Ležící akt

  •  / Ležící akt /   Neznačeno
  •  / Ležící akt /   Neznačeno
  •  / Ležící akt /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 51 x 67 cm, značně poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1860x

Vyvolávací cena:

13 000