Čas na serveru 17:06:48

Neznačeno
Lidé na útesu

Id: 20904

Lidé na útesu

  •  / Lidé na útesu /   Neznačeno
  •  / Lidé na útesu /   Neznačeno
  •  / Lidé na útesu /   Neznačeno

olej/dřevěná deska, rozměr 25 x 37 cm, popisky na zadní straně, 18. století, oděrky na malbě i rámu, původní stav

zobrazeno: 1182x

Vyvolávací cena:

7 000