Čas na serveru 04:59:32

Neznačeno
Lodě u pobřeží

Id: 104013

Lodě u pobřeží

  •  / Lodě u pobřeží /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti proražen a neodborně opraven

zobrazeno: 1988x

Vyvolávací cena:

11 000