Čas na serveru 01:20:36

Neznačeno
Louis Blériot nad La Manche

Id: 181504

Louis Blériot nad La Manche

  •  / Louis Blériot nad La Manche /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 35 x 18,5 cm, malba lokálně poškozena viz foto, rámováno, PO

zobrazeno: 2824x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 86