Čas na serveru 20:37:25

Neznačeno
Muž s helmicí

Id: 47010

Muž s helmicí

  •  / Muž s helmicí /   Neznačeno
  •  / Muž s helmicí /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 88 x 72,5 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, 18. století, na obrazu drobná poškození, novodobě rámováno

zobrazeno: 1463x

Vyvolávací cena:

19.10.2016, 21:27:00

19.10.2016 21:19 5 000 Kč