Čas na serveru 08:48:14

Neznačeno
Muž v plášti

Id: 137701

Muž v plášti

  •  / Muž v plášti /   Neznačeno
  •  / Muž v plášti /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 34,5 x 28 cm, 18. století, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 827x

Vyvolávací cena:
1 200

6 000