Čas na serveru 02:09:25

Neznačeno
Na bitevním poli

Id: 69607

Na bitevním poli

  •  / Na bitevním poli /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 39 x 57 cm, rentoilováno, 18. století, oděrky na rámu

zobrazeno: 1152x

Vyvolávací cena:
10 000

30 000