Čas na serveru 08:58:20

Neznačeno
Na cestě

Id: 184316

Na cestě

  •  / Na cestě /   Neznačeno
  •  / Na cestě /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 49,5 x 60 cm, v minulosti restaurováno, dekorativně rámováno

zobrazeno: 910x

Vyvolávací cena:

11 500