Čas na serveru 10:46:48

Neznačeno
Na jezeře

Id: 152211

Na jezeře

  •  / Na jezeře /   Neznačeno
  •  / Na jezeře /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, konec 19. století, oděrky na rámu

zobrazeno: 1277x

Vyvolávací cena:

7 500