Čas na serveru 21:22:26

Neznačeno
Na lávce

Id: 124201

Na lávce

  •  / Na lávce /   Neznačeno
  •  / Na lávce /   Neznačeno

olej/karton, rozměr 66 x 54 cm, novodobě rámováno, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1300x

Vyvolávací cena:
1 200

1 300