Čas na serveru 15:31:05

Neznačeno
Na louce

Id: 127301

Na louce

  •  / Na louce /   Neznačeno
  •  / Na louce /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 16 x 20 cm, oděrky na rámu, obraz rentoilován, 19. století

zobrazeno: 1370x

Vyvolávací cena:

6 000