Čas na serveru 03:30:30

Neznačeno
Na lovu

Id: 115832

Na lovu

  •  / Na lovu /   Neznačeno
  •  / Na lovu /   Neznačeno
  •  / Na lovu /   Neznačeno
  •  / Na lovu /   Neznačeno
  •  / Na lovu /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, rentoilováno, novodobě rámováno, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2623x

Vyvolávací cena:

15 000