Čas na serveru 17:19:36

Neznačeno
Na pastvě

Id: 145604

Na pastvě

  •  / Na pastvě /   Neznačeno
  •  / Na pastvě /   Neznačeno
  •  / Na pastvě /   Neznačeno
  •  / Na pastvě /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 53 x 69 cm, poškozený rám, značně poškozená malba

zobrazeno: 1798x

Vyvolávací cena:

23 000