Čas na serveru 02:57:52

Neznačeno
Na pastvě

Id: 170109

Na pastvě

  •  / Na pastvě /   Neznačeno
  •  / Na pastvě /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 45,5 x 37 cm, nesignováno, doba vzniku kolem 1880, malba lokálně poškozena, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1734x

Vyvolávací cena:

13 500