Čas na serveru 21:38:10

Neznačeno
Na pastvě u mlýna

Id: 111809

Na pastvě u mlýna

  •  / Na pastvě u mlýna /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 47 x 68 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, 19. století

zobrazeno: 1859x

Vyvolávací cena:
3 800

26 500