Čas na serveru 02:58:54

Neznačeno
Na rybách

Id: 53002

Na rybách

  •  / Na rybách /   Neznačeno
  •  / Na rybách /   Neznačeno

olej/dřevo, rozměr 20,5 x 28 cm, 19. století, dobově rámováno, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1177x

Vyvolávací cena:

3 600