Čas na serveru 18:47:46

Neznačeno
Na vyhlídce

Id: 157811

Na vyhlídce

  •  / Na vyhlídce /   Neznačeno
  •  / Na vyhlídce /   Neznačeno
  •  / Na vyhlídce /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 43 x 59,5 cm, v minulosti restaurováno, rámováno

zobrazeno: 1885x

Vyvolávací cena:

26 000