Čas na serveru 17:18:42

Neznačeno
Noční nálada

Id: 124622

Noční nálada

  •  / Noční nálada /   Neznačeno
  •  / Noční nálada /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 20 x 23 cm, poškozený rám, obraz v původním stavu, lokálně znečištěn, okruh A. B. Piepenhagena

zobrazeno: 3253x

Vyvolávací cena:
3 800

7 000