Čas na serveru 18:57:19

Neznačeno
Orientální děvče

Id: 1604

Orientální děvče

  •  / Orientální děvče /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr plátna 74 x 55 cm, konec 19. století, oděrky na malbě i rámu, původní stav

zobrazeno: 1868x

Vyvolávací cena:

6 000