Čas na serveru 08:12:05

Neznačeno
Ovocné zátiší

Id: 97208

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší /   Neznačeno
  •  / Ovocné zátiší /   Neznačeno

olej/plátno/dřevo, rozměr 46 x 38 cm, 18. století, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1137x

Vyvolávací cena:

10 000