Čas na serveru 03:42:32

Neznačeno
Panovník

Id: 47008

Panovník

  •  / Panovník /   Neznačeno
  •  / Panovník /   Neznačeno

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 12,5 cm, 19. století, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1368x

Vyvolávací cena:

20.10.2016, 22:05:00

20.10.2016 22:00 2 000 Kč