Čas na serveru 02:02:27

Neznačeno
Párové obrazy 19. století

Id: 439

Párové obrazy 19. století

  •  / Párové obrazy 19. století /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr každého obrazu 100 x 73 cm, nesignováno, kvalitní malba zámeckého typu, obrazy i rámy ve výborném stavu

zobrazeno: 3840x

Vyvolávací cena:
25 000

29 000