Čas na serveru 09:35:40

Neznačeno
Pod Vesuvem

Id: 43713

Pod Vesuvem

  •  / Pod Vesuvem /   Neznačeno
  •  / Pod Vesuvem /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 54 x 68 cm, 19. století, v minulosti restaurováno, novodobý rám

zobrazeno: 2112x

Vyvolávací cena:

12 000