Čas na serveru 12:11:35

Neznačeno
Podhůří

Id: 80902

Podhůří

  •  / Podhůří /   Neznačeno
  •  / Podhůří /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 52 x 78 cm, v minulosti opravovaná malba, poškozený rám

zobrazeno: 1251x

Vyvolávací cena:
1 800

6 000