Čas na serveru 17:09:04

Neznačeno
Podobizna dámy

Id: 102403

Podobizna dámy

  •  / Podobizna dámy /   Neznačeno

olej/plátno/druhotně nalepené na kartonu, rozměr 87 x 70 cm, obraz v dávné minulosti restaurován, oděrky na rámu, k obrazu přiložen posudek Dr. Jaromíra Neumanna, DrSc., který se přiklání k autorství Karla Purkyně

zobrazeno: 784x

Vyvolávací cena:
10 000

85 000

Příhozy: 65