Čas na serveru 17:29:37

Neznačeno
Pohled na zámek

Id: 186201

Pohled na zámek

  •  / Pohled na zámek /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 62 x 84 cm, oděrky na novodobém rámu, obraz lehce poškozen, krakelován

zobrazeno: 438x

Vyvolávací cena:

13.5.2019, 20:58:00

11.4.2019 18:33 5 000 Kč