Čas na serveru 02:26:07

Neznačeno
Portrét

Id: 190432

Portrét

  •  / Portrét /   Neznačeno
  •  / Portrét /   Neznačeno
  •  / Portrét /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 27 x 21 cm, malba poškozena, rám poškozen, pod obrazem štítek určující italskou školu 17. století

zobrazeno: 1479x

Vyvolávací cena:

14 500