Čas na serveru 09:53:38

Neznačeno
Portrét

Id: 34502

Portrét

  •  / Portrét /   Neznačeno
  •  / Portrét /   Neznačeno

olej/dřevo, rozměr 20 x 13,5 cm, konec 19. století, značně poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1150x

Vyvolávací cena:

8.9.2016, 22:24:00

6.9.2016 21:18 2 500 Kč