Čas na serveru 01:20:49

Neznačeno
Portrét

Id: 64301

Portrét

  •  / Portrét /   Neznačeno
  •  / Portrét /   Neznačeno

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 27 x 21 cm, 18. století, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 847x

Vyvolávací cena:

4 600