Čas na serveru 19:52:55

Neznačeno
Portrét chlapce

Id: 101606

Portrét chlapce

  •  / Portrét chlapce /   Neznačeno

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám, připsáno J. Čermák

zobrazeno: 1290x

Vyvolávací cena:

1 600