Čas na serveru 07:21:28

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 181510

Portrét dámy

  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 66 x 52 cm, obraz ve velmi dobrém stavu, v minulosti restaurováno, dobový rám s oděrkami, na zadní straně štítek připisující autorství Antonínu Machkovi s datací, PO

zobrazeno: 1633x

Vyvolávací cena:
6 000

18 500