Čas na serveru 13:17:03

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 94003

Portrét dámy

  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 30 x 27 cm, na několika místech oloupaná malba, otluky na rámu

zobrazeno: 2005x

Vyvolávací cena:
500

Příhozy: 48