Čas na serveru 22:17:11

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 104003

Portrét dámy

  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 63 x 48 cm, na zadní straně pečetě, dekorativně adjustováno, drobné oděrky na obrazu i rámu, 19. století

zobrazeno: 1467x

Vyvolávací cena:

6 600