Čas na serveru 08:16:59

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 104003

Portrét dámy

  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 63 x 48 cm, na zadní straně pečetě, dekorativně adjustováno, drobné oděrky na obrazu i rámu, 19. století

zobrazeno: 684x

Vyvolávací cena:

6 600