Čas na serveru 23:29:00

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 135101

Portrét dámy

  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 26,5 x 21,5 cm, zaskleno, oděrky na rámu, první polovina 19. století

zobrazeno: 641x

Vyvolávací cena:
2 800