Čas na serveru 06:10:50

Neznačeno
Portrét dámy

Id: 177601

Portrét dámy

  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno
  •  / Portrét dámy /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 84 x 63 cm, obraz na několika místech poškozen, přelom 18./19. století, novější rámování

zobrazeno: 2933x

Vyvolávací cena: