Čas na serveru 08:03:26

Neznačeno
Portrét dívky

Id: 61503

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky /   Neznačeno
  •  / Portrét dívky /   Neznačeno
  •  / Portrét dívky /   Neznačeno

kvaš/papír, rozměr 30 x 25 cm, těsně po roce 1800, pravděpodobně ruská provenience, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 642x

Vyvolávací cena:
1 200

2 700