Čas na serveru 16:33:10

Neznačeno
Portrét Františka I. Štěpána Lotrinského

Id: 154307

  •  / Portrét Františka I. Štěpána Lotrinského /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 85 x 68 cm, poškozený rám, obraz v minulosti poškozen, restaurován a rentoilován, lokálně poškozena malba, volné v rámu, 18. století, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

zobrazeno: 2996x

Vyvolávací cena:

37 000