Čas na serveru 04:43:50

Neznačeno
Portrét kněžny Paarové

Id: 92203

Portrét kněžny Paarové

  •  / Portrét kněžny Paarové /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr oválu cca 68 x 55 cm, v minulosti rentoilováno, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1662x

Vyvolávací cena:

31 000