Čas na serveru 08:03:55

Neznačeno
Portrét Marie Terezie

Id: 154306

Portrét Marie Terezie

  •  / Portrét Marie Terezie /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 85 x 67,5 cm, poškozený rám, obraz v minulosti poškozen, restaurován a rentoilován, volné v rámu, 18. století, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových

zobrazeno: 2620x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 61