Čas na serveru 01:21:43

Neznačeno
Portrét muže

Id: 2384

Portrét muže

  •  / Portrét muže /   Neznačeno
  •  / Portrét muže /   Neznačeno
  •  / Portrét muže /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 64 x 47 cm, popis na zadní straně, dobové rámování, původní stav

zobrazeno: 1093x

Vyvolávací cena: