Čas na serveru 19:04:02

Neznačeno
Portrét muže

Id: 64302

Portrét muže

  •  / Portrét muže /   Neznačeno
  •  / Portrét muže /   Neznačeno

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 26 x 21 cm, lehce poškozená malba, 18. století, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 594x

Vyvolávací cena:

3 400