Čas na serveru 01:41:01

Neznačeno
Portrét šlechtice

Id: 145101

Portrét šlechtice

  •  / Portrét šlechtice /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr oválu 64 x 52 cm, dekorativní rám poškozený, kvalitní práce z konce 19. století

zobrazeno: 1346x

Vyvolávací cena:

18 600