Čas na serveru 19:30:03

Neznačeno
Portrét ženy

Id: 69902

Portrét ženy

  •  / Portrét ženy /   Neznačeno
  •  / Portrét ženy /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 66 x 54 cm, obraz 20. století, rám 19. století, mimořádně zdobený řezbovaný rám, původní dobrý stav

zobrazeno: 2147x

Vyvolávací cena:
11 000

15 000